ROZHOVOR DONALDA TRUMPA A ELONA MUSKA ZHÉDLA UŽ MILIARDA LIDÍ
Trump se vyjádřil o Kamale Harrisové jako o "liberálce ze San Francisca"
Nedávno natočená diskuse mezi Elonem Muskem a bývalým prezidentem Donaldem Trumpem vzbudila značnou pozornost a podle Trumpa dosáhla jedné miliardy zhlédnutí.
ZA MILIARDOVÉ ZHLÉDNUTÍ MŮŽE TRUMPOVO VYJÁDŘENÍ O KAMALE HARRISOVÉ NEBO AKTUÁLNÍ TÉMATA ZATĚŽUJÍCÍ AMERIKU?
Elon Musk, majitel společnosti X (dříve Twitter), a Donald Trump hovořili v téměř dvouhodinovém rozhovoru na různá témata. Vysílání se zpozdilo kvůli masivnímu DDoS útoku, který podle Muska odrážel silný odpor k Trumpovým názorům. Podle serveru LifeSiteNews Musk navíc obdržel varování od Evropské unie ohledně povinnosti vyvarovat se "škodlivého obsahu", který by mohl narušit občanskou konverzaci.
Musk, který sám sebe označuje za historicky umírněného demokrata, deklaroval svou podporu Trumpovi v prezidentských volbách v roce 2024. Vyjádřil své obavy ze současné administrativy pod vedením Joea Bidena a varoval, že Kamala Harrisová se jako případná nástupkyně posune ještě více doleva. Musk zdůraznil, že Harrisová je známá jako "radikální sanfranciská liberálka" a že existuje propagandistická kampaň, která ji má vykreslit jako umírněnou.
Donald Trump ostře kritizoval Kamalu Harrisovou a označil ji i jejího kandidáta, guvernéra Minnesoty Tima Walze, za extrémní levičáky. Trump zdůraznil, že Walz podepsal zákon o poskytování tamponů na chlapeckých záchodech, a předložil to jako důkaz jejich politické orientace. Podle Trumpa by prezidentství pod vedením Harrisové ohrozilo zemi: "Pokud ji budeme mít za prezidentku, naše země nemůže přežít."
Dalším klíčovým tématem rozhovoru bylo přistěhovalectví. Musk i Trump označili situaci na hranicích za nekontrolovanou a ohrožující bezpečnost země. Trump zdůraznil, že ostatní země posílají do USA své "špatné lidi", včetně zločinců a obchodníků s drogami. Oba účastníci se shodli, že bezpečná ochrana hranic je pro zajištění stability USA klíčová.
Musk a Trump také diskutovali o využívání fosilních paliv a budoucích dodávkách energie pro zemi. Musk uznal význam ropy a zemního plynu, zároveň však poukázal na potřebu rozšíření alternativních zdrojů energie, jako je solární a jaderná energie.
#Trump #Musk #Harris #Amerika #USA #EU #demokracie #prezident #volby #bezpečnost #palivo #energie
Zanechte komentář :